Teised meist

Teismelise poja ema kirjutab: Sel aastal on kõik teisiti…
See aasta on olnud minu jaoks üks raskemaid üldse – kuidagi nii palju on olnud negatiivset, ebameeldivat, kurba, rasket, masendavat… Seda kõike ei taha meenutadagi.

Kui ma püüan leida sellest lõppevast aastast midagi head siis
esimese asjana lööb pähe MTÜ Põlvkondade Maja!

Olen südamepõhjani tänulik, et meie teed Teiega ristusid! Me isegi ei otsinud Teid aga Te justkui tulite võluväel õigel hetkel meid abistama. Tänu Teie abile, nõuannetele, juhistele ning infole on olnud palju kergem ja selgem kõik, mis puudutab Taneli puude pikendamist ja rehabilitatsiooni teenuseid. Ma ei taha mõeldagi kui palju oleks pidanud ma pusima, et selle kõigega üksi toime tulla. Te olete sõbralikud, vastutulelikud, abivalmid, toimekad, rõõmsameelsed, lahked, head suhtlejad, toredad, asjalikud… Teie töö ei paista tundvat kellaaegu ja pastakas ei jää kell 17.00 lauale järgmist tööpäeva ootama. Te saadate e-kirju ning sõnumeid hilistel õhtutundidel ja lõpetate lubatud plaani koostamisega kasvõi nädalavahetusel. Sellist suhtumist ei kohta just iga päev.

Te olete entusiastid, kes päriselt ka hoolivad! Te teete oma tööd südamega ja Te teete seda hästi!

Ma soovin Teile kõigile edaspidiseks südamerahu, indu, tervist, rõõmu ja kõike paremat! Tulgu kõik see hea Teile 10-kordselt tagasi!

Suur tänu Teile kõige eest!”

Teisemelise tütre ema kirjutab: “Lihtsalt tahtsin öelda, suur suur tänu. Nutan rõõmust, kuna mu laps tegi täna rõõmuga kodus pannkooke. Suur-suur tänu spetsialistile, kes seda temaga tegi! Sellised oskused on ülivajalikud.”


Poja ema kirjutab: “Poeg oli eelmisel korral väga positiivselt elevil praekartulite valmistamisest. Tänan terapeuti, kes temaga koos neid tegi!”